KONST / Litografier / Färglitografi 11731182
nr 1173 1182
Sven Jonson
(1902-1981), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 167/260, motivet: 35x29
Sven Jonson, svensk målare född 1902 i Halmstad, död 1981.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 april 2018
kl 18:12:19
1/4 22:40:14
1/4 22:42:00